Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.
Miasto - Region - Akademia prezentuje występ MANU, zespołu, który tworzą studenci. Już niedługo - 1 kwietnia, zespół będzie świętował swoje pierwsze urodziny! Nie jest to żart na Prima aprilis. Mimo krótkiego stażu zespół ma na swoim koncie miedzy innymi zwycięstwo na studenckim przeglądzie kapel 2023.
MANU tworzy swoją autorską muzykę funkową, a także oryginalne, czasem nieco szalone aranżacje znanych utworach. Ich najnowszy utwór miał premierę w Radiu Bielsko, a już niedługo można spodziewać się kolejnych autorskich piosenek.

W piątek 1 marca przed publicznością w CINiBie MANU wystąpi w reprezentacyjnym składzie: Tomasz Telakowski - fortepian i Weronika Pagieła - wokal. W języku obcym, jak przystało w Europejskim Mieście Nauki.