Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Ruszamy! Ostatnie zmiany - Wykład Pani dr hab. Karoliny Ruty-Korytowskiej odwołany. Wykład Pani dr Agnieszki Tambor poprowadzi w zastępstwie mgr Magdalena Knapik.

Formularz zgłoszeń wciąż aktywny!

Blisko, coraz bliżej - program dopięty, jeszcze tylko linki do spotkań... Dwa nowe wystąpienia w sesjach o 11:30 i 12:30.

Przedstawiamy program i streszczenia wystąpień w zakładce  Program konferencji

Zapraszaliśmy Państwa na konferencję w formule hybrydowej - tradycyjnej i zdalnej w marcu 2022 r. poświęconą problematyce wielojęzyczności. W związku z mało optymistyczną perspektywą kolejnej fali koronawirusa postanawiamy zmieścić obrady w jednym intensywnym dniu w formule zdalnej na platformie Zoom w piątek 4 marca 2022 r. Przedłużamy przy okazji termin nadsyłania zgłoszeń do 31 stycznia 2022 r. Również zmianie ulega koszt uczestnictwa i termin dokonywania wpłat.

Zamiast Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka w Katowicach miejscem konferencyjnych obrad będzie wirtualna przestrzeń platformy Zoom.

O poprzedniej konferencji w Gazecie Uniwersyteckiej: ARTYKUŁ

Zapraszamy do udziału w konferencji, która, mamy nadzieję, będzie okazją do wzbogacania warsztatu pracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, a jednocześnie do namysłu nad wyzwaniami stojącymi przed nauczycielem XXI wieku...